Борщов Ігор Олексійович

Статус

Суддя суду з 23.12.2010

Декларації

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інша інформація:

  1. Як вбачається з рішення Громадської ради доброчесності, дружина судді володіє житловим будинком з господарчими будівлями та спорудами загальною площею 172,8 кв.м. Вказане домоволодіння дружина судді набула у 2008 на підставі договору дарування році від свого батька, який в свою чергу набув право власності на житловий будинок у 2007 році на підставі витягу з розпорядження Овідіопольської райдержадміністрації. Згідно з декларацією судді за 2018 рік, вартість на дату набуття вищевказаного житлового будинку становить 479 912 грн. Однак, на думку Громадської ради доброчесності, за інформацією з сайтів продажу нерухомості орієнтовна вартість такого будинку з земельною ділянкою у цьому населеному пункті у 2007 році щонайменше становила 150 тис. доларів США. Таким чином, у Громадської ради доброчесності є обгрунтовані сумніви, стосовно того, що батько дружини судді, особа, єдиним джерелом доходів якої була пенсія, мав можливість за власні кошти придбати земельну ділянку та збудувати зазначене домоволодіння
  2. Згідно з повідомленням про суттєві зміни, суддя отримав від батька подарунок у негрошовій формі вартістю 520 000 грн.
  3. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 737,25 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

ЗМІ про суддю

Одеський суддя отримав подарунок за півмільйона гривень

Злочини суддів Одеського районного суду м.Одеси

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу