Боровков Дмитро Олександрович

Декларації
  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати, суддя Боровков двічі ухвалив рішення, які були скасовані апеляційним судом Львівської області. За даними реєстру судових рішень, суддя під час постановлення ухвали не з’ясував, чи наявний між сторонами спір та чи були у сторін перешкоди в оформленні права власності на будинок, а також не дослідив питання введення в експлуатацію нерухомого майна судом. 

    Згідно з даними реєстру судових рішень, суддя постановив ухвалу про визнання мирової угоди між особами попри те, що така ухвала судді порушувала права органу місцевого самоврядування та органу державного архітектурно-будівельного контролю, а, згідно із цивільним процесуальним законодавством, це є підставою для відмови у визнанні умов мирової угоди. 

    З огляду на вищезазначене, Третя дисциплінарна палата вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани – з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 2 серпня 2018 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Боровкова займаній посаді судді. 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу