Боровик Сергій Сергійович

Декларації
  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2015, 2016, 2017 роки, відсутні відомості про наявність у судді чи членів його  родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати за місцем роботи судді у м. Черкаси. Вся задекларована нерухомість судді знаходиться у м. Києві, що на відстані 194 км від місця його роботи.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

     

  1. Згідно з декларацією за 2016 рік, дружина судді Боровик Вікторія Іванівна отримала від Овчаренко Галини Михайлівни, імовірно, своєї матері, подарунок у негрошовій формі вартістю 148367 грн.
  2. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності, однак за даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 21 вересня 2018 року припинив участь у даному конкурсі.
  3. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного господарського суду у складі Верховного суду, однак вибув з конкурсу за результатами підсумкового рейтингу.
Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу