Бородійчук Ольга Ігорівна

Статус

Звільнений 05.10.2021

Декларації

Суддівська кар’єра:

2004 – т.ч – суддя Бродівського районного суду Львівської області (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково)

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

  1. Бородійчук Дмитро Олегович (син судді) – з 2015 року по теперішній час – адвокат.
  2. Владика (Максимів) Оксана Андріївна (двоюрідна сестра судді) – з 2004 року по теперішній час – помічник судді Буського районного суду Львівської області.
  3. Бородійчук Наталія Володимирівна (невістка) – з 2018 року – головний спеціаліст Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2010-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2018 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік 

Декларація доброчесності 2017 рік 

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

Про притягнення судді Бродівського районного суду Львівської області Бородійчук О.І. до дисциплінарної відповідальності

Про скасування рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 5 квітня 2019 року № 1055/1дп/15-19 «Про притягнення судді Бродівського районного суду Львівської області Бородійчук О.І. до дисциплінарної відповідальності» та закриття дисциплінарного провадження

Окрема думка члена ВРП Швецової Л.А.

 

  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2015 рік, суддя задекларувала квартиру площею 80 кв.м. у м. Броди Львівської області (дата набуття права – 01.01.2014), право власності на яку належить третій особі. Однак, у декларації за 2014 рік відомості про вказане майно відсутні.

Характеристика професійної діяльності

Згідно із рішенням Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя постановила ухвалу про забезпечення позову, якою заборонила ДП «СЕТАМ» вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення електронних торгів, в тому числі дії щодо складання та підписання протоколу електронних торгів щодо готельного комплексу. 

Постановою апеляційного суду Львівської області ухвалу від 7 листопада 2017 року було скасовано та постановлено нову, якою у задоволенні заяви про забезпечення позову відмовлено. В постанові зазначено, вжиті судом заходи забезпечення позову у виді заборони ДП «СЕТАМ» вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення електронних торгів з реалізації такого, не відповідають ЦПК України. Також вказано, що такі заходи зупиняють виконання судових рішень у зведеному виконавчому провадженні, що є неприпустимим.

Таким чином, Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що дії судді щодо забезпечення позову шляхом заборони проведення електронних торгів фактично відтермінували виконання судових рішень, що суперечить ЦПК України, та спричинили негативні наслідки для особи стосовно його сподівань на повернення боржником суми заборгованості та процентів за договором позики. У зв’язку з цим, Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді попередження.

У подальшому Вища рада правосуддя вирішила рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Бродівського районного суду Львівської області Бородійчук Ольги Ігорівни скасувати повністю та закрити дисциплінарне провадження. У рішенні Вищої ради правосуддя зазначається, що Вища рада правосуддя погоджується з висновком Дисциплінарної палати про недбалість судді під час постановлення ухвали про забезпечення позову. Однак, Вища рада правосуддя зазначила, що під час розгляду клопотання суддя діяла, врахувавши день призначення прилюдних торгів із реалізації спірного майна, інтереси позивача (яка в разі задоволення позову могла стати власником половини готельного комплексу), а також утруднення витребування вказаного майна від нових власників в разі його реалізації з прилюдних торгів. 

Таким чином, наведене свідчить про намагання судді вирішити вказане клопотання на підставі вимог, встановлених законодавством, та відсутність умислу в діях судді на порушення прав осіб. 


ЗМІ про суддю

Голова суду Ольга Бородійчук поспілкувалася з журналістом Бродівського телебачення (ТРК "Броди")

На зволікання часу немає 

Ви посивієте від прочитаного: що шокуючого знайшли в деклараціях кандидатів у суди від Львівщини

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу