Бондарєв Едуард Миколайович

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Резонансні справи

Як зазначається в матеріалі Української Правди, суддя Бондарєв ухвалював рішення на користь компанії олігарха Фірташа ПАТ "Дніпропетровськгаз". Зокрема, постановив ухвали у липні 2018 та лютому 2019 років про відстрочення виконання постанови Дніпропетровського апеляційного господарського суду за позовом Нафтогазу. Згідно з постановою, ПАТ “Дніпропетровськгаз” повинно було сплатити заборгованість  на загальну суму 361 960 034 грн на користь Нафтогазу.

 

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 12 липня 2018 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Бондарєва Е.М. займаній посаді судді. 

 

Інша інформація

  1. Брав участь у конкурсі на зайняття посади члена Вищої ради правосуддя від  Президента. 
  2. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у 2018-2019 рр., однак рішенням Комісії від 05.11.18 р. було відмовлено у допуску до кваліфікаційного оцінювання, у зв’язку з скасуванням рішення Комісії від 24.10.18р. в частині допуску його до кваліфікаційного оцінювання.
  3. За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 18 лютого 2016 року Комісія ухвалила рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності Бондарєва Е.М. й застосування до нього стягнення у виді попередження. Зокрема, на думку Комісії, при розгляді господарської справи, суддя не зазначив у своєму рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів відповідачів, що є порушенням вимог законодавства щодо вмотивованість рішення. Постановою Вищого адміністративного суду України від 23.05.16 р. у справі №П/800/226/16 рішення Комісії від 18 лютого 2016 року визнано протиправним та скасовано. 
Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу