Бондаренко Наталія Олексіївна

Суддівська кар’єра:

2015 – т.ч. – суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська

2000-2015 – суддя Стахановського міського суду Луганської області (у 2005 обрана безстроково)

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

  1. Мацевич Любов Миколаївна (мати) – з 1994 по 2001 рік суддя Стахановського міського суду Луганської області.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Бондаренко Н.О. до дисциплінарної відповідальності”

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Бондаренко розглядала справу про притягнення особи до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язане з корупцією. За наслідками розгляду справи, суддя визнала особу винною у вчиненому правопорушенні, проте провадження у справі було закрите у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

    Як зазначається у рішенні Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, при розгляді даної справи суддею не було дотримано законодавчо встановлених строків розгляду справи, адже справа перебувала у провадженні судді понад 4 місяці. На думку дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, неодноразово відкладаючи розгляд справи із тривалими часовими інтервалами, суддя Бондаренко Н.О. не могла не усвідомлювати, що це призведе до закінчення строку накладення адміністративного стягнення та уникнення особою відповідальності за вчинене адміністративне правопорушення.  

    За наслідками розгляду, Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати стягнення у виді попередження.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу