Бондаренко Галина Вікторівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
6000 USD
445 UAH
1500 EUR
Сім'ї
2000 USD
Річний дохід
Суддi
207201 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 207201 грн
Сім'ї
49000 грн
Дохід від відчуження рухомого майна ( крім цінних паперів та корпоративних прав): 49000 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
45 кв.м
1 кв.м (100% Ліжко місце у користуванні)
44 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий SEAT ALTEA 2011 р.в. (у користуванні)

Освіта:

2006 – Академія адвокатури України

Суддівська кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Голосіївського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Суддя Бондаренко була у складі колегії суддів, яка винесла вирок, яким засудила Дмитра та Сергія Павличенків до довічного ув’язнення і 13 років в’язниці відповідно за обвинуваченням у вбивстві судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Слід вказати, що цей вирок викликає деякі сумніви. Зокрема, як повідомляє видання «Українська правда», свідки, допитані у ході судового розгляду цієї справи, зазначали, що не впізнають в підсудних вбивць та сумніваються в тому, що слідчі правильно зафіксували їхні слова у відповідних протоколах. Інші докази щодо підтвердження вини Павличенків також є сумнівними.

  • Неетична поведінка

    Як зазначає ТСН, суддя Бондаренко виклала у мережу Інтернет фотографії застілля з алкогольними напоями прямо у залі судових засідань.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу