Бочаров Андрій Іванович

Суддівська кар’єра:

2005 – 2008 – суддя Кілійського районного суду Одеської області.

2008 – т.ч. – суддя Овідіопольського районного суду Одеської області (з 2011 року обраний на посаду судді безстроково).

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2014 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роки, відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.

  • Порушення прав та свобод

    Як зазначено у рішенні Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, під час розгляду цивільної справи за позовом ТОВ “Ізокерам” про стягнення суми в рахунок відшкодування шкоди суддею Бочаровим А.І. був порушений ряд процесуальних вимог, зокрема були порушені строки розгляду справ та строки внесення копій судових рішень до ЄДРСР.  

    Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя було прийнято рішення притягнути суддю Бочарова до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього стягнення у виді догани  з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу