Бідонько Анатолій Васильович

Суддівська кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Харківського окружного адміністративного суду (з 2017 обраний на посаду судді безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Бідонько Людмила Леонідівна (дружина) – з червня 2010 року по т.ч. працює приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу.
  2. Тільний Леонід Миколайович (тесть судді) –  з листопада 2017 року по т.ч. виконуючий обов’язки старости у Покровському старостинському окрузі Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області; з жовтня 2015 року по листопад 2017 року – голова Покровської сільської ради Коломацького району Харківської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Вищої Ради Юстиції “Про відмову у відкритті дисциплінарно справи стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Бідонька А.В.”

 

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інша інформація

  1. Як вбачається з даних Єдиного державного реєстру судових рішень, Анатолій Бідонько був суддею у справі за позовом Харківської міської ради до осіб, що планували проведення мирних зібрань в центральній частині Харкова у березні 2014 року. Так, суддя прийняв постанову, якою обмежив право громадян на мирне зібрання у вказаний період. Вища рада юстиції, яка проводила перевірку щодо даних обставин, встановила, що підстави прийняття такого рішення є вагомими, а саме рішення вмотивованим. Зокрема, в рішенні йдеться, що обгрунтував таке рішення як загальновідомими фактам – заворушення 1 березня 2014 року у Харкові, внаслідок якого постраждала велика кількість осіб. Суддя також послався на лист Служби безпеки України, в якому йшлося, що проросійські активісти планують проведення заходів, які можуть призвести до неконтрольованого розвитку подій та заворушень, пов’язаних з насиллям та захопленням будівель органів влади.  Так, Вища рада юстиції дійшла висновку про відсутність в діях суддя ознак порушення присяги чи будь-якого дисциплінарного проступку.
  2. Згідно з декларацією за 2015 рік, дружина судді отримала подарунок у грошовій формі в розмірі 40 000 грн. Згідно з декларацією за 2016 рік дружина отримала подарунок у грошовій формі в розмірі 290 000 грн.

ЗМІ про суддю

Харків: докази, зібрані ОПОРОЮ, долучили до судової справи

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу