Безименна Наталія Вікторівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
35000 USD
Річний дохід
Суддi
1042587 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 1042587 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
70.45 кв.м
25.65 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 51.3 кв.м)
44.8 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Volkswagen Tiguan 2012 р.в. (у власності)

Суддівська кар’єра:

20022010 – суддя Солом’янського районного суду міста Києва (з 2008 року обрана на посаду судді безстроково);

2010 – 2018 – суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

2018 – т.ч. – суддя Шостого апеляційного адміністративного суду

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2016 рік

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Резонансні рішення

1) Як вбачається з Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Безименна Наталія у складі колегії суддів залишила в силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання незаконною постанови Кабінету Міністрів України щодо зміни порядку формування ціни на газ та тепло для населення. Запропонований постановою порядок формування цін став підставою підвищення тарифів на тепло та газ у 2016 році для населення. 

Як зазначає “Економічна правда”, на підставі цього судового рішення споживачі отримали підстави для перерахунку вартості за газ і тепло. 

 

2) Відповідно до реєстру судових рішень, суддя Безименна Н.В. у складі колегії суддів визнала протиправною та скасувала рішення Центральної виборчої комісії  щодо скасування реєстрації кандидата в народні депутата Рената Кузьміна, включеного до виборчого списку політичної партії “Опозиційна Платформа - за життя”. Ренат Кузьмін був заступником Генерального прокурора Пшонки та значився на сайті МВС як особа, яка переховується від органів прокуратури.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 21 квітня 2016 року суддя Безименна Н.В. підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу