Безкровний Ігор Григорович

Освіта:

2009 – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого;

 

Суддівська кар’єра:

2016т.ч. – суддя Кремінського районного суду Луганської області;

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

 1. Пугачова Катерина Олександрівна (близька особа) з 2006 року обіймає посаду секретаря судового засідання Кремінського районного суду Луганської області.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Як повідомляє видання “Українська правда”, у травні 2017 року суддя Безкровний І.Г. входив до складу колегії суддів, що ухвалила виправдувальний вирок Сергію Баранову, колишньому “міністру вугільної промисловості” самопроголошеної “ЛНР”. За повідомленням видання “Українська правда”, Баранов та його захист довели, що його насильно змусили зайняти посаду “міністра”. Проте, як повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області, у січні 2018 року ухвалою Апеляційного суду Луганської області скасовано виправдувальний вирок Кремінського районного суду Луганської області та призначено новий розгляд справи у суді першої інстанції.

  Згідно з ухвалою Апеляційного суду Луганської області, Кремінський районний суд, ухвалюючи вирок у вказаній справі, порушив принцип верховенства права, погодившись на проголошення вироку у неповному обсязі.

   

  2) Як повідомляє веб-сайт “Громадське.юа”, суддя Безкровний І.Г. входив до складі колегії суддів, що ухвалила виправдувальний вирок колишньому міському голові Стаханова Юрію Борісову у справі про сепаратизм та організацію так званої “ЛНР”. Відповідно до інформації видання “Українська правда” Борисов організував і забезпечив проведення в Стаханові незаконного референдуму 11 травня щодо відокремлення Луганської області від України. Однак, колегія суддів Кремінського районного суду Луганської області визнала Юрія Борісова невинуватим через відсутність у його діях складу інкримінованих йому кримінальних правопорушень.

  У той же час як вбачається з реєстру судових рішень, уже на стадії апеляційного розгляду справи Юрій Борісов виїхав за межі державного кордону України, у зв’язку із чим його було оголошено у розшук.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу