Бевзенко Юлія Павлівна

Статус

Звільнений 05.12.2017

Декларації
 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Інші правопорушення

  1) Як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, 25 січня 2014 року суддя обрала запобіжний захід для учасника Революції Гідності у вигляді тримання під вартою на 2 місяці.

  У зазначеному рішенні зроблено висновок про необґрунтоване застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, що порушило право особи на справедливий судовий розгляд та відповідно є підставою вважати, що суддя Бевзенко Ю. П. вчинила дії, що порочать звання судді і викликають сумнів у її об’єктивності, неупередженості та незалежності.

  Наявність описаних порушень стало однією з підстав застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади.

   

  2) Як вбачається із рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, 30 січня 2014 року суддя прийняла постанову, якою позбавила особу права керування автомобілем строком на 3 місяці через те, що вона, нібито, не зупинилися на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року під час проведення акції протесту поїздки "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї.

  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла до висновку, що суддя Бевзенко (Оробець) Ю. П. несумлінно поставилася до обов’язків судді з огляду на допущені порушення під час розгляду справи (зокрема, суддя не вчинила заходів щодо з’ясування обставин, що у справі відсутні достатні докази на підтвердження вини учасника акції протесту, не мотивувала, яким чином вона прийшла до висновку про вину особи та чому обрала найбільш суворий вид покарання).

  Наявність описаних порушень стало однією з підстав для внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення судді з посади.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами за невиконання водіями вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу або обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою стосовно осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до 11 квітня 2014 року.

  Однак суддя Бевзенко у власній декларації доброчесності вказала, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що 25 січня 2014 року та 30 січня 2014 року суддя ухвалювала зазначені рішення. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу