Бевзенко Володимир Михайлович

Освіта:

1999 – Університет внутрішніх справ.

 

Суддівська кар`єра:

2017 – т.ч. – суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

 

Зв’язки: 

Згідно з даними декларації родинних зв’язків 2013-2017:

  1. Остапенко Тетяна Анатоліївна (дружина судді) з 2010 і по теперішній час працює суддею Господарського суду Херсонської області.
  2. Литвинов Володимир Миколайович (двоюрідний брат дружини судді) з 2012 по 2014 обіймав посаду першого заступника начальника Управління СБУ в Чернівецькій області.
  3. Литвинов Олексій Миколайович ( двоюрідний брат дружини судді) з 2010 по 2015 працював начальником кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

Офіційні документи щодо судді:

Досьє судді

Декларація родинних зв’язків 2013-2017 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Характеристика професійної діяльності

Працює на кафедрі адміністративного права в КНУ імені Тараса Шевченко, професор, доктор юридичних наук.

Розгляд резонансних справ

  1. За інформацією з веб-сайту видання “Новое время”, 14 березня 2018 року суддя Бевзенко входив до складу колегії суддів, яка ухвалила постанову про визнання рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області протиправним, захистивши право адвоката на свободу слова і поглядів. Нагадаємо, адвокат і екс-заступник міністра юстиції Андрій Вишневський у своєму публічному виступі на заході в приміщенні Верховного Суду прямолінійно висловився про стан української адвокатури, назвавши його «плачевним» і визнавши «головним ризиком реалізації громадянами права на безоплатну правову допомогу». Через це адвоката було притягнено до дисциплінарної відповідальності й позбавлено права займатись адвокатською діяльністю.
  2. За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Кашпур у складі колегії суддів винесла постанову, якою підтвердив законність скасування Шостим апеляційним адміністративним судом зняття з реєстрації кандидатом в народні депутати Рената Кузьміна, включеного до виборчого списку політичної партії “Опозиційна Платформа - за життя. Ренат Кузьмін був заступником Генерального прокурора Пшонки та значився на сайті МВС як особа, яка переховується від органів прокуратури. 

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу