Беспалько Тамара Дмитрівна

Суддівська кар’єра:

2001 – суддя Вільнянського районного суду Запорізької області (з 2006 обрано на посаду безстроково)

 

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

  1. Змитракова Анна Дмитрівна (донька судді) – з 2018 по теперішній час секретар судового засідання Апеляційного суду Запорізької області.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2014 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

  • Порушення прав та свобод

    Відповідно до інформації, що міститься у рішенні дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, у провадженні судді Беспалько перебували дві цивільні справи щодо визнання права власності на нерухоме майно у порядку спадкування.

    Як зазначається у відповідному рішенні, під час розгляду зазначених справ, суддею були допущені істотні порушення процесуального законодавства, зокрема суддя відкрила справу на підставі позовної заяви, що не була належним чином оформлена, з порушенням підсудності та без належного повідомлення сторін про час і місце проведення судового засідання. Також дисциплінарною палатою було встановлено, що виносячи рішення у справі суддя не навела мотивів відхилення або прийняття аргументів сторін. 

    Таким чином суддя Беспалько допустила умисне істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило реалізацію учасниками судового процесу наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків. 

    У результаті розгляду дисциплінарної справи до судді було застосоване дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення судді з посади.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу