Березовенко Руслана Вікторівна

Декларації

Освіта:

1996 – Білоруський державний університет.

Суддівська кар’єра:

1998 – 2007 – суддя Фастівського міського суду Київської області (з 2003 року обрано на посаду судді безстроково);

2007 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Київської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 • Непрозорість статків

  1) У декларації за 2013 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

  2) У декларації за 2015 рік зазначається, що суддею право користування земельною ділянкою загальною площею 1000 кв.м набуто у 2012 році, а житловим будинком загальною площею 62,7 кв.м – у 2008 році. Однак цієї інформації немає в декларації за 2013 рік.  

 • Неетична поведінка

  Як вбачається з рішення Печерського районного суду м. Києва та рішення Європейського суду з прав людини у справі "ПМП «ФЕЯ» та інші проти України", було стягнуто за рахунок коштів державного бюджету на користь Апеляційного суду Київської області кошти для придбання квартири і передачі її в користування судді Апеляційного суду Київської області Сліпченко О.І

  За інформацією веб-сайту Громадське, з посиланням на розслідування Слідство.інфо, отримана у користування службова квартира була одразу оформлена суддею у приватну власність. Про це також вказує  сама суддя у власній майновій декларації. У такий спосіб суддя унеможливила передачу у користування вищевказаної квартири іншим суддям, які потребуватимуть службового житла, після звільнення з посади судді та фактично використала своє службове становище в особистих цілях.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 19 квітня 2016 року суддя Березовенко підтвердила можливість здійснювати правосуддя в Апеляційному суді Київської області.


ЗМІ про суддю

Як судді “дарують” собі елітні квартири за мільйони (відео)

«Хороми правосуддя»: як судді привласнюють дороге службове житло

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу