Бедьо Василь Іванович

Статус

Суддя суду з 25.04.2002

Декларації

Освіта:

Ужгородський державний університет

 

Суддівська кар’єра:

2002 – т.ч. – суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області (з 2008 року обраний на посаду судді безстроково).

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2013 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларації доброчесності з 2017 року по теперішній час

Досьє судді

Рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бедьо В.І. до дисциплінарної відповідальності”

Рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бедьо В.І. до дисциплінарної відповідальності”

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Бедя Василя Іванович критеріям доброчесності та професійної етики

  • Порушення прав та свобод

    1) Як вбачається з рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Бедьо несвоєчасно надіслав копію судового рішення про відмову у задоволенні позовних вимог про стягнення заборгованості за договором позики для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень.  Дисциплінарна палата дійшла висновку, що суддя внаслідок недбалості надав копію судового рішення для його внесення в реєстр через дев’ять місяців після його виготовлення, тоді як, згідно з чинним законодавством, усі судові рішення підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.  У результаті, Перша дисциплінарна палата ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до судді Бедьо дисциплінарного стягнення у вигляді попередження.

    2) Як вбачається з рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, у провадженні судді Бедьо Василя Івановича майже рік, перебувала справа про стягнення коштів та повернення майна в натурі. Також у рішенні зазначено, що суддя постановив ухвалу про задоволення заяви позивача про забезпечення позову, яку у подальшому було скасовано Апеляційним судом Донецької області. Дисциплінарна палата дійшла висновку, що в ухвалі Ужгородського міськрайонного суду, внаслідок недбалості, суддею Бедьо не було зазначено жодного правового та фактичного обґрунтування обраного виду забезпечення позову, підстав його обрання, а також мотивів, із яких виходив суд. Крім того, у зазначеному рішенні Третя Дисциплінарна палата вказала на неефективне та несумлінне використання суддею процесуальних повноважень, що призвело до безпідставного затягування розгляду справи.

    У результаті, Третя дисциплінарна палата ухвалила рішення про застосування до судді Бедьо дисциплінарного стягнення у вигляді догани з позбавлення права на отримання доплат протягом одного місяця.

Інша інформація:

Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду у 2018-2019 рр, однак вибув із конкурсу за результатами співбесіди через наявність непогашеного дисциплінарного стягнення.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу