Базан Любомир Теодорович

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Тернопільського міськрайонного  суду Тернопільської області (з 2015 року обраний на посаду судді безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

  1. Базан Оксана Романівна (мати) – з 2018 року по т.ч. – заступник керівника апарату апеляційного суду Тернопільської області; 2005–2018 керівник апарату Апеляційного суду Тернопільської області
  2.   Базан (Бурячинська) Діана Дмитрівна (дружина) – з 2017 по т.ч. адвокат; 2015 – помічник судді Господарського суду Тернопільської області; 2014-2015 – головний спеціаліст Апеляційного суду Тернопільської області; 2014 – старший консультант Апеляційного суду Тернопільської області; 2011-2014 – секретар судового засідання Тернопільського міськрайонного суду.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2013 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларації доброчесності з 2017 року по теперішній час

  • Непрозорість статків

    Згідно із декларацією за 2014 рік, відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.

Інша інформація:

Згідно з інформацією офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Базан Л.Т. бере участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів (Тернопільський апеляційний суд).


ЗМІ про суддю

Засідання у справі про групу Вовка перенесли на 26 квітня

"Вони посміхаються, а в мого чоловіка тепер онкологія": на Тернопільщині вже два роки судять банду, яка грабувала валютників

Драматичний адвокат: захист підозрюваних у браконьєрстві заявив відвід судді через те, що дозволив відеозйомку

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу