Батманова Вікторія Віталіївна

Освіта: 

2004 – Донецький юридичний інститут.

 

Суддівська кар’єра:

2007-2015 рік – суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька (з 2012 року обрана на посаду судді безстроково);

2015 – т.ч. – суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді

Декларація родинних зв’язків судді за 2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2015 рік, відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати за місцем роботи судді у м. Дніпро. Згідно з декларацією за 2015 рік, суддя вказала місцем роботи Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська, однак вся задекларована нерухомість судді знаходиться на непідконтрольній території України. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам її сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.

  • Неетична поведінка

    За інформацію з веб-сайту “OpenTV”, суддя Батманова ймовірно звернулася з позовом щодо отримання спадщини до так званих “органів судової влади ДНР”, що підтверджується фото позовної заяви з нібито підписом Батманової В.В.

Характеристика професійної діяльності

1) За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 18 жовтня 2018 року суддя Батманова В.В. підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді. 

2) Брала участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2018-2019 рр, однак за результатами анонімного письмового тестування набрала менше за допустиму кількість балів (56,25 бали) та припинила участь у конкурсі.


ЗМІ про суддю

Блеск и нищета судейских деклараций. Часть I: Жовтневый районный суд

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу