Бащенко Сергій Михайлович

Декларації

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інша інформація:

Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак отримав менший за допустимий бал за результатами іспиту та вибув з конкурсу.

Розгляд резонансних справ

  1. За інформацією “Прочерк” та реєстру судових рішень Бащенко С.М. входив до складу колегії суддів, що розглядала справу щодо резонансного вбивства журналіста-розслідувача і активіста Майдану Василя Сергієнка, смерть якого, на думку  "Радіо Свободи", пов’язують із викривальною діяльністю журналіста.
  2. Розглядав кримінальну справу щодо обвинувачення колишнього начальника управління Держкомзему в м. Черкаси А. Коверського. Останній в липні-серпні 2009 року нібито незаконно віддав в приватну власність землі лісового фонду, де планувалося будівництво лікарняного комплексу. Бащенко виправдав екс-регіонала Коверського через “відсутність” у його діях складу злочину. Апеляційний суд залишив в силі вирок суду першої інстанції. В свою чергу Вищий спеціалізований суд скасував обидва рішення та направив справу на новий розгляд в апеляційний суд. 
  3. Як вбачається з реєстру судових рішень  та інформації інтернет-видання CRIME, суддя Бащенко оштрафував підполковника податкової міліції за хабар у 30 тис. грн на суму майже в половину меншу –   18,7 тис. грн, взявши до уваги трьох дітей обвинуваченого як пом’якшуючу обставину.
Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу