Баранов Дмитро Олександрович

Статус

Суддя суду з 12.03.2012

Декларації
Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
43366 USD
58157.5 UAH
4 EUR
Сім'ї
58157.5 UAH
0
4 EUR
Річний дохід
Суддi
150309 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 150009 грн
Інше: 300 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
27.5 кв.м
27.5 кв.м (50% квартири у власності загальною площею 55 кв.м)

Суддівська кар’єра:

2009-2012 – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва;

2012 – т.ч. – суддя Господарського суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Баранова Тетяна Іванівна (мати) – з 2012 по 2014 працювала нотаріусом. Наразі обіймає посаду Голови державної архівної служби України.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності судді 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

 • Непрозорість статків

  У декларації за 2015 та 2016 рік зазначено, що судді з 1993 року належить на праві власності 33,3% квартири площею 74,9 кв.м у м. Києві. Водночас жодних відомостей про наявність вказаного майна у судді у декларації за 2014 рік не вказано.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Відповідно до реєстру судових рішень, суддя Баранов Д.О. головував у складі колегії суддів, які відмовили визнати недійсними рішення Київської міської ради та договорів про передачу земельної ділянки на вул. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі м. Києва під будівництво житлового комплексу з приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом. Як повідомляє видання "Українська правда", дане будівництво – скандальне і відбувається практично впритул до стін собору Софії Київської, що викликає занепокоєння в ЮНЕСКО.

  Крім того, як зазначає адвокат Марина Соловйова, судді, які передали під забудову території Пейзажної Алеї, Садиби Мурашка, по вул. Стрілецькій, 10/1, території скверів по вул. Гончара, 1-3 та Гончара, 1-5, знехтували практикою Верховного Суду та порушили норми законодавства щодо охорони земель історико-культурного призначення.

  Відповідно до реєстру судових рішень, суддя Баранов Д.О. був у складі колегії суддів, які зобов’язали Київську міську раду укласти з ТОВ "Докас" договір оренди ділянки площею 0,23 га на перетині вул. Стрілецької та пров. Георгіївського, 9/11 (знаходиться поблизу брами Заборовського – західного парадного в’їзду до резиденції київських митрополитів на території Софійського собору) для будівництва багатоповерхового будинку. За інформацією з веб-сайту "Наші гроші", подібне будівництво створює навантаження на підземні комунікації та підвищує рівень грунтових вод, які можуть піднятися на 2,6 м і деформувати споруди "Софії".

Розгляд резонансних справ

Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень, 23 січня 2019 року суддя Баранов Д.О. ухвалив рішення, яким відмовив Національному антикорупційному бюро України у позові про визнання недійсним договору купівлі-продажу двигунів між ТОВ «Булет Лайн» і ТОВ «Компанія Суфрієр». Як зазначається на веб-сайті видання “Цензор.нет”, у грудні 2015 року Міністерство оборони придбало у ДП «Львівський бронетанковий завод» двигуни для танків Збройних Сил України, задіяних в АТО. Завод купив двигуни у фірми ТОВ «Булет Лайн», яка за тиждень до цього купила їх у ТОВ «Компанія Суфрієр». За даними Національного антикорупційного бюро України, двигуни були не нові, а вживані. У 2008-2009 вони вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Сума збитків, завданих державі, оцінюється у понад 14 млн грн.

Інформація щодо статків

За даними декларації за 2016 рік, дружина судді отримала у подарунок 1 млн 330 тис грн у 2016 році.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу