Антонюк Василь Васильович

Статус

Суддя суду з 21.09.2012

Декларації

Суддівська кар’єра:

2009–2011 – суддя Ізяславського районного суду Хмельницької області.

2011–2012 – суддя Староміського районного суду міста Вінниці.

2012 – т.ч. – суддя Вінницького міського суду Вінницької області (2017 – обраний на посаду судді безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2015-2019 роки:

 1. Штелик Світлана Павлівна (тітка дружини) – з 2017 року працює суддею Верховного суду.
 2. Штелик Наталія В’ячеславівна (двоюрідна сестра дружини) – з 2015 року працює приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.   

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки   

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки   

Декларації родинних зв’язків судді з 2018 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області Антонюка В.В. 

Про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Вінницького міського суду Вінницької області Антонюка В.В. та припинення дисциплінарного провадження

 • Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2015 рік, дружина судді на праві власності має земельну ділянку площею 4992 кв.м у с. Клішківці Чернівецької області (дата набуття права - 10.03.1998) та житловий будинок площею 50.1 кв.м у с. Клішківці Чернівецької області (дата набуття права - 04.04.1997). Однак, у деклараціях за 2012-2014 роки відомості про вказане майно відсутні.

   

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення Вищої ради юстиції, суддя Антонюк прийняв постанову, якою визнав учасника масових акцій протесту в період Революції Гідності винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 185-1 КУпАП (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій), та застосував до нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на п’ять діб. Також встановлено, що протокол про адміністративне правопорушення було складено із порушенням, а саме на бланку старого зразка, на що суддя у своєму рішенні не звернув уваги. 

  Зазначені факти були підставою для здійснення Тимчасовою спеціальною комісією спеціальної перевірки відносно судді. Водночас, ТСК не встигла прийняти рішення щодо судді Антонюка до закінчення своїх повноважень та направила матеріали щодо судді до Вищої ради юстиції.

  Вища рада юстиції вирішила, що зазначені обставини  не містять достатніх доказів, які б свідчили про грубу недбалість чи навмисне порушення закону під час розгляду та прийняття судового рішення у цій справі. Тому було відмовлено у притягненні судді Антонюка до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні".

  Однак, суддя Антонюк у власній декларації доброчесності вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що він прийняв постанову, якою застосував адміністративний арешт строком на п’ять діб до учасника масових акцій протесту в період Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності. 

  Водночас, як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, у притягненні судді до дисциплінарної відповідальності було відмовлено, оскільки члени дисциплінарної палати дійшли висновку про відсутність у вищевказаних діях судді складу дисциплінарного проступку.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 31 травня 2019 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Антонюка В.В. займаній посаді судді.  

 


ЗМІ про суддю

Звичайний непотизм: Вищий спецсуд

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу