Антонюк Олександр Андрійович

Статус

Суддя суду з 12.1988

Декларації

Суддівська кар’єра:

1988 – т.ч. – суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська (з 1999 року обраний на посаду судді безстроково, в 2015 році обраний заступником голови суду).

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Антонюка О.А. до дисциплінарної відповідальності”

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

  1. Антонюк (Люлюк) Олена Володимирівна (дружина судді) –  з 2010 року працює юристом;
  2. Антонюк Аліна Олександрівна (дочка судді) – з 2017 року займається адвокатською діяльністю.
  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається з рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Антонюк задовольнив клопотання про накладення арешту на майно, яке належить на праві власності ТОВ «Агротрейд-2000». 

    Як зазначається у рішенні дисциплінарної палати, на день розгляду справи в суді першої інстанції жодній особі у цьому кримінальному провадженні не пред’явлено підозри, а подане клопотання про накладення арешту не відповідало вимогам процесуального законодавства. Зазначена ухвала про накладення арешту на майно ТОВ “Агротрейд-2000” була скасована судом апеляційної інстанції. 

    З огляду на зазначене, дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя визнала наявність в діях судді грубого порушення процесуального законодавства та вирішила притягнути суддю до  дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.

Вища кваліфікаційна комісія суддів притягнула суддю до дисциплінарної відповідальності через порушення, допущені ним при розгляді цивільної справи, та наклала стягнення у вигляді догани. Антонюк О. А. оскаржив рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, внаслідок чого Вища рада юстиції задовольнила скаргу судді та скасувала  рішення ВККС.

Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак відмовився від участі в конкурсі за власним бажанням.


ЗМІ про суддю

Річниці Майдану «присвячується». Десятки одіозних суддів йдуть на підвищення (СПИСОК)

Блеск и нищета судейских деклараций. Часть I: Жовтневый районный суд

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу