Антонюк Марина Станіславівна

Статус

Суддя суду з 21.12.2009

Декларації

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Білоконний Олександр Вікторович (чоловік судді) – з грудня 2017 року і по теперішній час працює заступником начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області. З 2010 по 2014 рік працював заступником начальника управління Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві. З 2014 по 2015 рік – начальник відділу державної служби охорони та начальник відділу інспекторів міліції ГУМВС України в Київській області. 
 2. Ніжанківська Вікторія Валерівна (племінниця чоловіка судді) – з 2009 року працює слідчим в Шевченківському УП ГУ НП в м. Києві.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Як повідомляє видання "Українська правда", суддя Антонюк під час Революції Гідності приймала рішення про позбавлення водійських прав учасника автопробігу до Межигір’я у грудні 2013 року. При цьому слід зазначити, що вказане рішення не знайдено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

   

  2) За інформацією видання "Дзеркало тижня", 10 січня 2014 року колегія суддів на чолі з суддею Антонюк своїм рішенням відмовилися звільнити від відповідальності учасника масових акцій протесту Володимира Кадуру та застосувати щодо нього Закон України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

  Як зазначає видання "Дзеркало тижня", Кадуру звинувачували у тому, що він керував захопленим бульдозером під час штурму адміністрації президента 1 грудня в Києві.

Резонасні справи

За інформацією, розміщеною на сайті espreso.tv з посиланням на видання Думская.net, суддя Антонюк своїм рішенням затвердила угоду про визнання винуватості одного із лідерів проросійського руху Одеси, голови організації "Народна альтернатива" Антона Давидченка. Він визнаний винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та засуджений до п'яти років позбавлення волі, однак за умовами угоди від покарання його звільнили з умовним терміном на три роки.

Як повідомляє ТСН, в ефірі російського телеканалу Антон Давидченко заявив, що йому вдалося  втекти  з України завдяки корумпованості українських судів.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 23 липня 2018 року суддя Антонюк підтвердила відповідність займаній посаді.


ЗМІ про суддю

Суддю, який судив євромайданівців хочуть призначити безстроково

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу