Антонова Наталія Володимирівна

Статус

Звільнений 25.01.2018

Декларації

Суддівська кар’єра:

2004 – 2018 – суддя Голосіївського районного суду міста Києва (з 2009 року обрана на посаду судді  безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1.  Давиденко Олена Володимирівна (сестра судді) – з 2012 року працює помічником судді у Оболонському районному суді м. Києва.
 2. Кулаков Віталій Вікторович (чоловік сестри) – з 2009 року працює адвокатом в АО “Адвокатська фірма Advice”.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про притягнення судді Голосіївського районного суду міста Києва Антонової Н. В. до дисциплінарної відповідальності

 • Непрозорість статків

  У декларації за 2015 рік зазначено, що у користуванні судді перебуває житловий будинок площею 34,2 кв.м та земельна ділянка, права на які набуті у 1993-1994 роках. Проте у декларації 2014 року відомості про дане нерухоме майно не зазначені.

   

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Антонова Н.В. обрала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців щодо двох осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період Революції Гідності.

  За результатами розгляду дисциплінарна палата дійшла до висновку, що допущені суддею Антоновою Н.В. порушення законодавства свідчать про наявність в її діях ознак поведінки, яка порочить звання судді або підриває авторитет правосуддя.

  У зв’язку із зазначеним дисциплінарна палата внесла подання Вищій раді правосуддя про звільнення Антонової Н.В.  з посади судді.

   

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їх участю у таких акціях.

  Однак, суддя Антонова Н.В. у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею були ухвалені рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно активістів Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу