Агафонов Сергій Анатолійович

Декларації
  • Непрозорість статків

    У рішенні Громадської ради доброчесності, підготовленому в рамках конкурсу у Верховний Суд, зазначено, що у декларації за 2016 рік суддя вказав, що членом його сім’ї є Агафонова Юлія Володимирівна як особа, яка проживає спільно з суддею, однак не перебуває з ним у шлюбі.

    Однак, як зазначено у рішенні Громадської ради доброчесності, суддя задекларував не усі корпоративні права, які належать членам його сім’ї. Так, відповідно до даних досьє, особі, яка проживає спільно з суддею, однак не перебуває з ним у шлюбі, належить частка 33,3% у обслуговуючому кооперативі "Садово-житловий комплекс "Мрія-дім", про що не зазначено у декларації.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією "Наші гроші", суддя Агафонов був у складі колегії, яка винесла вирок начальнику управління тилу Національної гвардії Манжурі, якого працівники СБУ затримали при отриманні хабара у 232 тис грн від керівників ТОВ "Візит" за сприяння у тендері з м’ясних консерв. Манжура був визнаний винним у шахрайстві, однак його звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

2) За інформацією "Громадське", Агафонов був у складі колегії постановив ухвалу, якою було взято під варту на 2 місяці Валерія Постного, підозрюваного у заволодінні коштами ПАТ "Укргазвидобування" у "газовій справі Онищенка". Також Валерію Постному було встановлено заставу у розмірі 10 млн грн.

Характеристика професійної діяльності

Відповідно до даних порталу Посіпаки, особа з таким самим ПІБ була помічником депутатів Верховної Ради Карнауха М. В. (Соціалістична партія, 4 скликання) та Самойлик К. С. (Комуністична партія, 4 скликання).

Суддя брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 678,75 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу