Агафонов Сергій Анатолійович

Декларації
Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
22400 USD
Річний дохід
Суддi
1000228 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 886229 грн
Інше: 113999 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
94.1 кв.м
94.1 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
2
Мотоцикл (мопед) Kawasaki EX650FCF 2014 р.в. (у власності)
Автомобіль легковий Кіа Sorento 2011 р.в. (у користуванні)
  • Непрозорість статків

    У рішенні Громадської ради доброчесності, підготовленому в рамках конкурсу у Верховний Суд, зазначено, що у декларації за 2016 рік суддя вказав, що членом його сім’ї є Агафонова Юлія Володимирівна як особа, яка проживає спільно з суддею, однак не перебуває з ним у шлюбі.

    Однак, як зазначено у рішенні Громадської ради доброчесності, суддя задекларував не усі корпоративні права, які належать членам його сім’ї. Так, відповідно до даних досьє, особі, яка проживає спільно з суддею, однак не перебуває з ним у шлюбі, належить частка 33,3% у обслуговуючому кооперативі "Садово-житловий комплекс "Мрія-дім", про що не зазначено у декларації.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією "Наші гроші", суддя Агафонов був у складі колегії, яка винесла вирок начальнику управління тилу Національної гвардії Манжурі, якого працівники СБУ затримали при отриманні хабара у 232 тис грн від керівників ТОВ "Візит" за сприяння у тендері з м’ясних консерв. Манжура був визнаний винним у шахрайстві, однак його звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

2) За інформацією "Громадське", Агафонов був у складі колегії постановив ухвалу, якою було взято під варту на 2 місяці Валерія Постного, підозрюваного у заволодінні коштами ПАТ "Укргазвидобування" у "газовій справі Онищенка". Також Валерію Постному було встановлено заставу у розмірі 10 млн грн.

Характеристика професійної діяльності

Відповідно до даних порталу Посіпаки, особа з таким самим ПІБ була помічником депутатів Верховної Ради Карнауха М. В. (Соціалістична партія, 4 скликання) та Самойлик К. С. (Комуністична партія, 4 скликання).

Суддя брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 678,75 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу