Адамова Тетяна Сергіївна

Данi за 2018 рiк
Річний дохід
Суддi
243014 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 242451 грн
Страхові виплати: 563 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
90.1 кв.м
90.1 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Honda Accord 2008 р.в. (у власності чоловік)

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

  • Непрозорість статків

    1) Згідно із декларацією за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам її сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.

    2) Згідно із декларацією за 2015 рік, суддя на праві користування має квартиру площею 90.1 кв.м у м. Маріуполі (дата набуття права – 06.04.2013). Однак, у декларації за 2014 рік відомості про вказане майно відсутні. 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу