Абухін Руслан Дмитрович

Декларації
  • Непрозорість статків
    1. Згідно із декларацією за 2014 рік, відсутні відомості про наявність у судді Абухіна Р.Д. чи членів його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя Абухін Р.Д. мав би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.
    2. У деклараціях за 2015, 2016, 2017 роки, суддя вказав про наявність права користування квартирою пл. 32,6 м.кв. (власником є гр. Абухіна К.І.), яке виникло в 2002 році. Однак, в декларації за 2014 рік відомості про даний об’єкт відсутні.
    3. Як зазначається в матеріалах розслідування “Наші гроші”, згідно інформації з єдиного реєстру прав на нерухоме майно, суддя Абухін з 2007 року володіє будинком площею 70,5 м.кв. (як зазначають журналісти, дану нерухомість суддя набув за рішенням суду). Проте  відомості про даний об’єкт нерухомості у деклараціях відсутні. 

Розгляд резонансних справ

Відповідно до реєстру судових рішень, суддя Абухін Р.Д. входив до колегії суддів, яка розглядала кримінальне провадження щодо мера Одеси Геннадія Труханова, обвинуваченого у декларуванні недостовірної інформації.  Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси справу передано на розгляд до Вищого антикорупційного суду. 

Характеристика професійної діяльності

Згідно з інформацією офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Абухін Руслан Дмитрович брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 20 вересня 2018 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Абухіна Руслана Дмитровича займаній посаді судді. 

Інша інформація:

З 2017 року суддя має ступінь кандидата наук. 


ЗМІ про суддю

Бідний одеський суддя не задекларував будинок, а його мати виявилася власницею елітної нерухомості

Семья бедного одесского судьи владеет элитной недвижимостью (фото)

Топ-10 кандидатів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності

Нові судді у справі Геннадія Труханова

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу