Абухін Руслан Дмитрович

Декларації
Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
200000 UAH
Річний дохід
Суддi
445570 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 445570 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
119.8 кв.м
32.6 кв.м (100% квартири у користуванні)
87.2 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Fiat Cinquecento 1995 р.в. (у власності)
  • Непрозорість статків
    1. Згідно із декларацією за 2014 рік, відсутні відомості про наявність у судді Абухіна Р.Д. чи членів його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя Абухін Р.Д. мав би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.
    2. У деклараціях за 2015, 2016, 2017 роки, суддя вказав про наявність права користування квартирою пл. 32,6 м.кв. (власником є гр. Абухіна К.І.), яке виникло в 2002 році. Однак, в декларації за 2014 рік відомості про даний об’єкт відсутні.
    3. Як зазначається в матеріалах розслідування “Наші гроші”, згідно інформації з єдиного реєстру прав на нерухоме майно, суддя Абухін з 2007 року володіє будинком площею 70,5 м.кв. (як зазначають журналісти, дану нерухомість суддя набув за рішенням суду). Проте  відомості про даний об’єкт нерухомості у деклараціях відсутні. 

Розгляд резонансних справ

Відповідно до реєстру судових рішень, суддя Абухін Р.Д. входив до колегії суддів, яка розглядала кримінальне провадження щодо мера Одеси Геннадія Труханова, обвинуваченого у декларуванні недостовірної інформації.  Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси справу передано на розгляд до Вищого антикорупційного суду. 

Характеристика професійної діяльності

Згідно з інформацією офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Абухін Руслан Дмитрович брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 20 вересня 2018 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Абухіна Руслана Дмитровича займаній посаді судді. 

Інша інформація:

З 2017 року суддя має ступінь кандидата наук. 


ЗМІ про суддю

Бідний одеський суддя не задекларував будинок, а його мати виявилася власницею елітної нерухомості

Семья бедного одесского судьи владеет элитной недвижимостью (фото)

Топ-10 кандидатів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності

Нові судді у справі Геннадія Труханова

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу