Абрамов Петро Станіславович

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Характеристика професійної діяльності

1) Брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, однак  за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 627,75 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.

2) Згідно інформації, що міститься у рішенні Громадської ради доброчесності, в складі колегії суддя Абрамов скасував рішення Октябрського районного суду м. Полтави. У Громадської ради доброчесності після аналізу виникли серйозні сумніви в об’єктивності і неупередженості суддів апеляційної інстанції під час ухвалення рішення через те, що текст мотивувальної частини рішення не відповідає правилам складання таких процесуальних документів, не надано оцінки доводам суду першої інстанції, в основу рішення покладено єдиний доказ, представлений відповідачем, причини відхилення доказів позивача не наведені у належний спосіб, суд обмежився в цій частині лише констатацією того, що висновок експерта ґрунтується на припущеннях.

3) Брав участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Інша інформація:

Відповідно до декларації за 2016 рік, дочка судді Абрамова Ольга Петрівна отримала від судді подарунок у грошовій формі –  135000 грн. Відповідно до декларації за 2017 рік, дочка судді Абрамова Ольга Петрівна отримала від судді подарунок у грошовій формі –  900000 грн та 200000 грн від матері Абрамової

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу