Тулик Іван Іванович

За інформацією з офіційного веб-сайту Національного антикорупційного бюро України, 25 березня 2019 року судді Тулику Івану Івановичу, викритому 20 березня на ймовірному отриманні неправомірної вигоди, повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Як з’ясувало слідство, служитель Феміди нібито вимагав від місцевого жителя 10 тис. грн за ухвалення судового рішення на його користь. Детективи Національного антикорупційного бюро України спільно зі співробітниками Служби Безпеки України викрили суддю в момент нібито отримання неправомірної вигоди. 

25 березня 2019 року складено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), яке того самого дня оголошено та вручено підозрюваному судді.

2 квітня 2019 року Вища рада правосуддя тимчасово, до 25 травня 2019 року, відсторонила суддю Тулика І.І. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. 25 травня 2019 року Вища рада правосуддя продовжила строк тимчасового відсторонення для судді Тулика І.І., до 23 червня 2019 року. 

18 лютого 2020 року Вища рада правосуддя вирішила тимчасово відсторонити суддю Тулика від здійснення правосуддя до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

19 лютого 2020 року, за даними офіційного веб-сайту Судової влади України, кримінальна справа, обвинуваченим в якій є суддя Тулик, призначена до судового розгляду Вищим антикорупційним судом.