Пономаренко Володимир Володимирович

За версією Національного антикорупційного бюро України, суддя нібито вимагав та отримав кошти в розмірі 30 тис. гривень від місцевого мешканця для впливу на суддів одного з районних судів Черкаської області, аби ті ухвалили позитивні рішення в адміністративних справах в інтересах цієї особи.

Як повідомляє Вища рада правосуддя, судді Пономаренку В.В. 29 серпня 2018 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).

11 вересня 2018 року Вища рада правосуддя тимчасово, до 29 жовтня 2018 року, відсторонила суддю апеляційного суду Черкаської області Пономаренка Володимира Володимировича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Потім цей строк було продовжено до 27 листопада 2018 року.

Згідно інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень Солом’янський районний суд м. Києва продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому повідомлено про підозру Пономаренку В.В., до 27 січня 2019 року.