Ющук Олег Сергійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Зупинено процес оцінювання до набрання законної сили вироком суду або припинення кримінального провадження

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2002 року, а на посаді судді Луцького міськрайонного суду Волинської області з 2004 року.

Сумнівні рішення

За даними веб-сайту «Четверта влада», у 2014 році суддя Ющук О.С. відмовився арештовувати 90 тис. пляшок контрафактної горілки, яку виявили активісти.

За інформацією веб-сайту «Четверта влада», у 2016 році суддя Олег Ющук відповідною постановою звільнив від відповідальності поліцейського, якого луцькі патрульні затримали у Луцьку в стані алкогольного сп’яніння за кермом.

За даними веб-сайту «Четверта влада», в листопаді 2016 року прокуратура Волинської області оголосила судді Ющуку О.С. підозру у вчиненні злочину шляхом прийняття неправосудного рішення про звільнення з-під варти небезпечного злочинця.

Статки

Згідно з електронною декларацією за 2015 рік з 2013 року у судді Ющука у співвласності з іноземним громадянином Бріджітою Пашкевич перебуває легковий автомобіль Сузукі Ігніс 2004 року випуску.

Як повідомляє портал “4 влада” Олег Ющук отримав безкоштовно у Луцьку чотирикімнатну квартиру в 2007 році. В електронній декларації згадки про цю квартиру немає.

Порушення прав людини

Суддя хотів заборонити журналістам і активістам відеозйомку судового засідання у справі про хуліганство одіозного рівненського поліцейського Олександра Волошина.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу