Єрьомін Анатолій Васильович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 53,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Дата початку роботи суддею невідома, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2013 року.

Сумнівні рішення

Згідно із реєстром судових рішень та інформацією із видання «Закон і Бізнес» суддя Єрьомін А.В. був у складі колегії, які ухвалювала рішення про визнання незаконною Постанову ВР України «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» від 24 лютого 2014 року в частині дострокового припинення повноважень та звільнення з посади судді КС України Пасенюка О.М. у зв’язку з порушенням присяги судді. Нагадаємо, що порушенням присяги суддями КС України Верховна Рада України назвала прийняття рішення, згідно із яким було повернуто Конституцію України до редакції 1996 року, що значно розширило повноваження Президента України та фактично уможливило здійснення узурпації влади Януковичем, а також рішення, якими було унеможливлено проведення виборів у м. Києві та до Тернопільської обласної ради, що позбавило виборчих прав жителів столиці та Тернопільської області, та надано дозвіл Уряду регулювати рівень соціальних виплат.

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з офіційного веб-сайту ВАСУ суддя Єрьомін А.В. був у складі колегії суддів, які ухвалили рішення від 17 червня 2015 року про визнання незаконним та скасування рішення Вищої ради юстиції «Про внесення подання Президентові України про звільнення Кравця Дмитра Івановича з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва за порушення присяги». За повідомленням Вищої ради юстиції суддя Кравець Д.І. ухвалив рішення, яким заборонив проводити збори у приміщенні КМДА під час Євромайдану.

 Статки

Відповідно до аналітики Руху ЧЕСНО «Тіні забутих статків: е-декларації суддів ВАСУ» суддя Єрьомін А.В. задекларував лише в електронній декларації: квартири площею 45 кв.м та 40 кв.м та 2 земельні ділянки дружини із площами 1000 та 445 кв.м.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки донька (Єрьоміна В.А.) працювала з 2011 по 2015 рік помічником судді у Київському районному суді м. Одеси.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу