Єремейчук Сергій Володимирович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 84,75

Результати практичного завдання – 84,5

Загальний результат іспиту – 169,25

Остаточний результат – 744,25

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата Єремейчука С.В. на посаду судді Верховного Суду

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків

  В деклараціях за 2016 та 2017 роки, суддя вказує безоплатне право користування квартирою, площею 72,9 м2, в м. Рівному, власником якої, як зазначає Громадська рада доброчесності, є теща судді. Як вказує Громадська рада доброчесності у своєму висновку, теща набула право власності на квартиру у 2015 році, орієнтовна вартість якої становить 57 000 доларів США. Втім, Громадська рада доброчесності вказує, що сукупний дохід тещі за 2012-2015 роки становить 28 378 грн, що недостатньо для придбання такої квартири.

  Громадська рада доброчесності вважає, що оформлення квартири, яку суддя використовує для проживання, на тещу, спроможність якої придбати таку квартиру власним коштом викликає обгрунтований сумнів, має ознаки незаконного збагачення судді.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про невідповідність стилю життя задекларованим статкам є індикаторами, які можуть свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

  Порушення норм професійної етики

  Як зазначено у висновку Громадської ради доброчесності, ухвалою Рокитнівського районного суду Рівненської області від 26.03.2013 було задоволено заяву про самовідвід судді у цивільній справі. Суддя вмотивував це  тим, що з 1997 по 2003 рік він працював слідчим у Рокитнівському РВ УМВС, який є відповідачем по справі, що може викликати побоювання щодо його об’єктивності та неупередженості як судді.

  Проте, як зазначено у висновку, суддя неодноразово ухвалював судові рішення у справах, де брали участь посадові особи Рокитнівського РВ УМВС. Зокрема Громадська рада доброчесності вказує на 41 таке судове рішення. Громадська рада доброчесності вважає, що суддя вибірково заявляв самовідвід, в той час як розглядав інші справи, що загрожують безсторонності суду.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про поведінку судді, яка може негативно впливати на довіру суспільства до судової влади, є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

  Пояснення судді Єремейчука С.В.

   

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  У 1997 році закінчив Університет внутрішніх справ м. Харкова.

   

  Кар’єра:

  2013 – т.ч. –  суддя Апеляційного суду Рівненської області.

  2003 – 2013 – суддя Рокитнівського районного суду Рівненської області. (у 2007 році був призначений заступником голови суду).

   

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:
  1) Єремейчук Людмила Сергіївна (дружина) – з 2008 року працює судовим розпорядником в Рокитнівському районному суді Рівненської області.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація доброчесності за 2015 рік

  Декларація доброчесності за 2016 рік

  Декларація родинних зв’язків за 2011-2015 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2013-2017 роки

  Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність судді Апеляційного суду Рівненської області Єремейчука Сергія Володимировича критеріям доброчесності та професійної етики

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Єремейчук Сергій був кандидатом у Вищу раду правосуддя, але суддя зняв свою кандидатуру з конкурсу.

   

  Інша інформація:

  1. За даними веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, 17 квітня 2018 року Комісією  було вирішено зробити перерву в кваліфікаційному оцінюванні судді.

  Делегатами з’їзду суддів був обраний до Ради суддів України за квотою апеляційних судів з розгляду цивільних, кримінальних справ, а також справ про адміністративні правопорушення

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу