Ємець Леонід Олександрович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально  допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  77,25 балів

Результати практичного завдання - 29 балів

Загальний результат іспиту - 106,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

У 2001 році він закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка та здобув кваліфікацію магістр права.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Публічне управління неполітичними об’єднаннями громадян – адміністративно-правове дослідження» і отримав вчений ступінь – кандидат юридичних наук.

У 2006 році Ємець став депутатом Печерської районної ради, де очолив фракцію «Нашої України». У 2009 році вийшов з партії «Наша Україна». 30 жовтня 2012 року обраний Народним депутатом України по 221 мажоритарному округу (Печерський, частина Шевченківського та Солом`янського районів столиці). З 2012 по 2014 рр. у Верховній Раді VII скликання обіймав посаду секретаря Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя.

Під час Революції Гідності супроводжував захист активістів Авто- та Євромайдану у судах.

26 жовтня 2014 року обраний Народним депутатом України Верховної Ради VIII скликання від Народного фронту по 221 мажоритарному округу (Печерський, частина Шевченківського та Солом`янського районів столиці). Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя.

Є бенефіціарним власником ТОВ “Магістраль медіа сервіс”.

Статки

Згідно з електронною декларацією 2015 року за останні два роки дружина депутата набула у власність житловий будинок площею 171 кв.м, дачний будинок площею 112 кв.м та дві земельні ділянки (площею 450 кв.м. та 1500 кв.м).

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу