Ємець Анатолій Анатолійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  66,75 балів

Результати практичного завдання - 83 балів

Загальний результат іспиту - 149,75 балів

   Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 647,75 бали

Кандидат на посаду до Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Верховного Суду України працює з 2008 року.

Досьє кандидата.

Статки

Як повідомляють журналісти проекту «Наші гроші. Досудилися» Анатолій Ємець володіє будинком площею 470 кв. м у селі Гора під Києвом вартістю майже 11 млн грн. Маєток оформлений на дружину судді Ларису, що має  офіційний дохід менше 3 тис. грн на місяць. Котедж було виставлено на продаж за $400 тис. (майже 11 млн грн). Згідно з оголошенням, на яка вказують журналісти, будинок має чотири спальні, три санвузли, кабінет, гостинну з дров’яним каміном, мансардний поверх з кухнею, фінську сауну та тренажерний зал. На додаток – критий басейн та два гаражі у дворі. Додатково журналісти вказують на те, що в електронну декларацію Анатолій Ємець  також вніс позашляховик Volkswagen Touareg 2014 року випуску та чверть мільйона гривень готівкою.

При цьому суддя переконує: суддівська зарплата у 30 тис. грн на місяць дозволяє володіти усім цим майном, оскільки за час його роботи у Верховному Суді України (8 років) його сукупна заробітна плата складе більше 2,5 млн грн.

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2016 роки Ємець Яна Анатоліївна (донька), Ємець Анатолій Анатолійович (син), Матвійчук Юрій Миколайович (чоловік доньки) працюють у прокуратурі м. Києва, Матвійчук Микола Іванович (батько чоловіка доньки) є прокурором Збаразького району Тернопільського району, Ємець Михайло Михайлович (племінник) у Кам’янка-Дніпровському відділі поліції ГУ НП в Запорізькій області, Артеменко Альона Михайлівна (племінниця) у Комунарському районному суді м. Запоріжжя.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - винесення сумнівних рішень; недостовірність відомостей у деклараціях.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу