Єлфімов Олександр Васильович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  81,75 балів

Результати практичного завдання - 74,5 балів

Загальний результат іспиту - 156,25  балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1995 року, а на посаду судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2010 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Рішенням Вищої ради юстиції від 30 червня 2016 року встановлено, що суддя Єлфімов О.В. у складі колегії суддів здійснював розгляд у касаційній інстанції кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. з приводу незаконних дій при підписанні газових угод. У касаційній інстанції було підтверджено законність вироку Печерського районного суду міста Києва, яким Тимошенко Ю.В. було засуджено до позбавлення волі строком на 7 років.

Статки

У декларації за 2015 рік відображено інформацію про те, що 05.05.2014 року суддя Єлфімов О.В. та його дружина набули у власність кожен по ¼ частки квартири загальною площею 87,80 кв.м. У той же час вартість такого майна вказана 16 грн. У декларації за 2014 рік не відображено інформації щодо суми витрат, які поніс суддя у зв’язку із набуттям у власність частини квартири.

 Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 рік у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 14 березня 2011 року працює також син судді, Єлфімов Олексій Олександрович, який зробив кар’єру з спеціаліста ІІ категорії до помічника судді. При цьому варто зауважити, що син працює саме в управлінні забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах, до складу якої також належить сам суддя.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина негативного висновку - винесення сумнівних рішень.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу