Яценко Олена Василівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  74,25 балів

Результати практичного завдання - 84 балів

Загальний результат іспиту - 158,25 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 650,97 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2001 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Яценко О.В. була у складі колегії суддів, які відмовили задовольнити касаційну скаргу заступника прокурора міста Києва про визнання незаконним та скасування рішення Київської міської ради, визнання недійсними договорів, що стосувалися земельної ділянки, наданої для будівництва офісно-житлового комплексу з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземною автостоянкою у пров. Киянівському, 12-а у Шевченківському районі м. Києва. Як вбачається з інформації видання «Українська правда», вказане будівництво здійснюється в межах центрального історичного ареалу міста на території архітектурного заповідника «Стародавній Київ» та не погоджувалося з секретаріатом ЮНЕСКО. За даними видання «Наші гроші» вказане будівництво пов’язане із оточенням екс-«регіонала» Володимира Зубика. Відповідно до реєстру судових рішень вищевказане рішення ВГСУ було скасоване рішенням Верховного Суду України.

Статки

Згідно із декларацією за 2015 рік у судді з 2010 року перебуває на праві безоплатного користування автомобіль LEXUS RX 350.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу