Вус Світлана Михайлівна

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  68,25 балів

Результати практичного завдання - 66,5 балів

Загальний результат іспиту -  134,75 бали

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–562,75 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1982 року, а на посаді судді Верховного Суду України працює з 1995 року.

Досьє кандидата.

Статки

У декларації за 2015 рік судді вказано, що їй на праві власності належить квартира загальною площею 66,90 кв.м., право на яке набуте 24.07.1998 року. У той же час у деклараціях за 2013 рік та 2014 рік вказана квартира у графі «Відомості про нерухоме майно» відсутня.

У 2008 році Київська міська рада передала у власність особі на ім’я Вус Світлана Михайлівна земельну ділянку площею 0,1 га у котеджному містечку біля р. Десенка у Деснянському районі міста Києва як члену товариства індивідуальних забудовників «Десенка». При цьому за повідомленням з веб-сайту «Наші гроші» більшість членів товариства – судді різних судів. Окрім того, за інформацією з веб-сайту «Обком», землю, передану Товариству «Десенка», у 1991 році виділяли людям, які були евакуйовані із зони відчуження внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - внесення недостовірної інформації в декларації, ухвалення сумнівних рішень.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу