Вовк Павло Вячеславович

ВИБУВ З КОНКУРСУ 

за власним бажанням

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 94,5 бали

Загальний результат іспиту - 170,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді Голови Окружного адміністративного суду міста Києва з 2007 року.

Досьє кандидата.

Зв’язки

За даними з веб-сайтів «Политрада» та «Посіпаки» до початку суддівської кар’єри був помічником на платній основі Народного депутата Верховної Ради України V скликання Сергія Ківалова.

Статки

В декларації за 2014 рік суддя задекларував 400 000 грн в графі «дарунки, призи, виграші» і майже 1 млн грн в графі «дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності» в колонці «сума одержаного доходу членів сім’ї». Як зазначається на веб-сайті «Радіо Свобода», суддя Вовк відмовився пояснювати, звідки саме у його родини взялись задекларовані гроші (400 000 грн) за статтею «дарунки, призи, виграші».

Зі змісту декларації за 2015 рік у власності судді колекція картин, ікони, колекція марок, три елітні годинники (два з яких золоті), автомобіль Акура МДХ 2008 року випуску, а також грошові активи готівкою у розмірі 30 000 доларів США і 20 000 євро.

Причетність до корупції

В травні 2016 року журналістами «Радіо свобода» був зафіксований факт зустрічі судді з народним депутатом від БПП Олександром Грановським, який, за повідомленням видання «Українська правда» є давнім другом народного депутата Ігоря Кононенка. Грановського називають “куратором” у прокуратурі і судах. Як зазначається на веб-сайті «Главком», суддя Вовк П.В. надав пояснення, що це була робоча зустріч, пов’язана з відсутністю повноважень у суддів Окружного адміністративного суду м. Києва (за словами Вовка П.В. лише 16 суддів мають повноваження із 51). Втім, незадовго до цієї зустрічі, в квітні 2016 року, Окружним адміністративним судом міста Києва, головою якого є суддя Вовк, були відновлені на посадах щонайменше двоє з чотирьох (1, 2) прокурорів із сумнозвісної групи “Лисі птахи”, яких звільнили у 2015 році з прокуратури після скандалу з перепискою у месенжері між собою у процесі судового засідання з використанням нецензурних слів та погроз розправи над одним із учасників судового процесу. Журналіст Дмитро Гнап зазначає, що саме прокурор Лисенко і його так звані «Лисі птахи» свого часу активно допомагали партнеру Грановського – Андрію Адамовському у бізнесі: ймовірно, порушували справи проти оточення їхнього конкурента – естонського бізнесмена – під час майнової суперечки за торговельний центр «Скаймол» у Києві.

Порушення прав людини

14 березня 2017 року суддя Вовк В. П., будучи Головою Окружного адміністративного суду міста Києва, у відповіді на інформаційний запит ГО "ВО "Автомайдан" щодо підстав приватизації суддею Абловим Є. В. службової квартири вдався до погроз притягнути до кримінальної відповідальності активістів, що відправили інформаційний запит.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.  Основна причина негативного висновку - негативна репутація, причетність до політичних кіл, невідповідність статків та витрат задекларованим доходам, порушення прав людини, некоректне та неповне внесення інформації в декларації.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу