Волкова Олена Іванівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

Отримала менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 42,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області з 2003 року.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Сумнівні рішення

За даними веб-сайту «depo Миколаїв», веб-сайту «Барометр», веб-сайту «Мой город», веб-сайту «Миколаївська правда» та веб-сайту «Преступности.нет», у травні 2016 року суддя Волкова О.І. нібито відмовила у задоволенні клопотання слідчого поліції про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання від вартою відносно Шпака С.В., який підозрювався у вчиненні розпусних дій щодо 10-річної дівчинки. За повідомленням з веб-сайту «Преступности.нет» Апеляційний суд Миколаївської області скасував це рішення та обрав запобіжний захід у вигляді тримання від вартою.

Додатково

У 2012 році ВККС перевіряла роботу Волкової О.І. у зв’язку із тим, що на суддю надійшла скарга від прокурора та голови суду, в якому вона працює. Підстави, які стали причиною для скарги прокурора (зокрема, те, що суддя відкладаючи розгляд справи не призначає точної дати), суддя заперечувала, однак на запитання членів ВККС про скаргу від голови суду не відповіла нічого.

У 2012 році на засіданні ВККС Волкова О.І. зазначила, що помічник прокурора здійснював на неї тиск, а також подав до ВККС скаргу із неправдивими відомостями на суддю.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу