Вільгушинський Михайло Йосипович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  62,25 балів

Результати практичного завдання - 82,5 балів

Загальний результат іспиту -  144,75 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  729,5 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1987 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2010 року.

Досьє кандидата.

Статки

Журналісти програми «Наші гроші» виявили, що родина судді Вільгушинського М.Й. володіє ділянкою за чверть мільйона доларів. Так, у 2013 році син (Володимир Вільгушинський) та матір (Антоніна Вільгушинська) судді набули у власність 82 сотки землі на Вишгородському обвідному каналі Київського моря. Відповідно до наданої журналістами інформації сотка такої землі на момент придбання коштувала близько 3 000 доларів.

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 рік брат з 2015 року по теперішній час – голова Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - порушення антикорупційного критерію, невідповідність способу життя Кандидата задекларованим доходам.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу