Усенко Євгенія Андріївна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

Отримала менший за мінімально  допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  81,75 балів

Результати практичного завдання - 40,5 балів

Загальний результат іспиту - 122,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1993 року (з перервою з 1995 по 1998 рік), а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з2006 року. 

 Сумнівні рішення

Згідно із інформацією журналістського розслідування «Схеми: корупція в деталях» прізвище судді Усенко Є.А. значиться у списку суддів ВАСУ, які претендують на земельні ділянки у межах села Тарасівка Обухівського району. Суть скандалу полягає у тому, що у 2008 році Обухівська районна держадміністрація передала маловідомим особам 73 земельні ділянки, розташовані в межах села Тарасівка, загальною площею 14,2 гектара. В той же час Старобезрадичівська сільська рада роздала ті ж землі 160 особам, аргументувавши свою позицію тим, що спірна земля знаходиться в межах населеного пункту, а отже і розпоряджатись нею має сільрада. У 2012 році Вищий адміністративний суд України після тривалих судових розглядів виніс рішення на користь райдержадміністрації. Однак, у 2015 році ВАСУ поновив провадження у зв’язку з нововиявленими обставинами. Рішення у цій справі досі відсутнє.

Статки

Відповідно до даних декларації за 2015 рік, у власності судді та її сім’ї знаходиться 15,072 га землі. Що примітно, у власності судді знаходиться лише 0,165 га. Решта – власність її матері у селі Львове (вся нерухомість була придбана у власність після обрання пані Усенко суддею безстроково до Вищого арбітражного суду України).

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу