Ульянов Руслан Анатолійович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 77,25

Результати практичного завдання – 90,5

Загальний результат іспиту – 167,75

Позиція ГРД – Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата Ульянова Р.А. на посаду судді Верховного Суду

ВИБУВ З КОНКУРСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

 • Оцінка доброчесності

  Порушення норм професійної етики

  Як зазначає Громадська рада доброчесності у своєму висновку, Ульянов Р.А. під час виконання обов’язків депутата Кременчуцької міської ради та радника міського голови Кременчука, за твердженням журналістів, використовував у публічному спілкуванні сексистські висловлювання. Також у соціальних мережах у листопаді 2016 року вживав ненормативну лексику щодо опонентів. Також у висновку зазначено, що кандидат з 2011 року є активним дописувачем на сайті кременчуцького видання «Телеграф», де під час обговорень міських подій демонструє зверхнє ставлення до опонентів та вдається до глузливих висловлювань.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про вживав вживання ненормативної  лексики щодо опонентів, зверхнє ставлення та глузливі висловлювання є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого.

   

  Кар’єра:

  1999 – т.ч. – має право на зайняття адвокатською діяльністю;

  2017 – т.ч. – юрисконсульт ФОП Ульянова Юлія Анатоліївна;

  2012-2016 – юрисконсульт ПП «Адвокатська контора Ульянова»;

  1995-2012 – юрисконсульт ТОВ «Красс» ( з 1998 ТОВ «Юридична фірма «Ульянов і Чернявський»).

  Є кінцевим бенефіціарним власником ПП “Адвокатська контора Ульянова”, ТОВ “Юридична фірма Ульянов і Чернявський” та ЗАТ “Побутовий комбінат “Промінь”.

   

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків кандидата за 2013-2018 роки:

  1. Ульянова Юлія Анатоліївна (дружина) – з 2007 по т.ч. займається індивідуальною адвокатською діяльністю.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2018 роки

  Декларація доброчесності 2017 рік

  Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Ульянова Руслана Анатолійовича критеріям доброчесності та професійної етики

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак вибув з конкурсу за результатами співбесіди.

   

  Інша інформація:

  1) У 2015 році обраний депутатом Кременчуцької міської ради від партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

  2) Як зазначає Громадська рада доброчесності у своєму висновку, після набуття Ульяновим Р.А. повноважень депутата Кременчуцької міської ради, його дружина в 2016 році надавала юридичні послуги як самозайнята особа комунальним підприємствам «Кременчукводоканал» та «Благоустрій Кременчука» на загальну суму 280 000 гривень, а в 2015 році – юридичні послуги комунальному підприємству «Кременчукводоканал» на суму 35 000 гривень. Протягом 2012-2014 років за даними, які містяться в досьє Кандидата, аналогічні послуги комунальним підприємствам Кременчуцької міської ради дружиною не надавалися. На думку Громадської ради доброчесності, дані факти можуть свідчити про ймовірність використання статусу депутата Кременчуцької міської ради та радника міського голови з правових питань, адже кандидат міг впливати на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішення щодо обрання особи, яка в подальшому надавала юридичні послуги кременчуцьким комунальним підприємствам.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу