Турченко Олексій Валерійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  82,5 балів

Результати практичного завдання - 45 бали

Загальний результат іспиту - 127,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області з 2011 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

У 2016 році портал “zik” активісти з Маріуполя вимагали притягнути до відповідальності суддю Турченка О.В. Підставою для цього стала ухвала судді, якою він відмовив слідчому у продовженні строку тримання під вартою Володимира Нестеренка, якого підозрюють у фінансуванні сепаратизму. Журналісти порталу повідомляють, що В.Нестеренко є власником друкарні “Новий світ”, в якій друкувались газети так званої “ДНР”. Після того, як суддя Турченко О.В. відпустив Нестеренка В. з під варти, останній зник. За непідтвердженими даними, у нього є паспорт громадянина Канади, що могло спростити його зникнення.

Статки

В електронній декларації 2015 року суддя вказав, що з 2013 року користується квартирою площею 56,9 кв.м, але в декларації 2014 року відомості про цю квартиру відсутні.

Додатково

У 2006 році отримав право на зайняття адвокатською діяльністю, яке було зупинено у 2011 році.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - ухвалення свавільних рішень.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу