Ткач Ігор Васильович

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 77,5 балів

Загальний результат іспиту - 153,25 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 773,58 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Є засновником і керівником ТОВ “Юридична фірма “Право-Престиж”. Має право на заняття адвокатською діяльністю з 1998 року.

Досьє кандидата.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

У декларації за 2015 рік вказано, що дружиною кандидата є Ткач Лариса Володимирівна та відсутні відомості про наявність у неї будь-яких корпоративних прав. Однак, згідно із відомостей з ЄДР особа на ім’я Ткач Лариса Володимирівна є співзасновником та одним із кінцевих бенефіціарних власників ТОВ «ТРК «ПРАВО ТВ».  Згідно із відомостями з ЄДР щодо ТОВ «ТРК «Право ТВ» та ТОВ «Юридична фірма «Право-Престиж», засновником якої згідно з декларацією є Ткач Ігор Васильович, адреси засновників Ткач І.В. та Ткач Л.В. повністю співпадають. Вищевказані співпадіння імені та адрес дозволяють припускати, що дружина кандидата володіє корпоративними правами ТОВ «ТРК «Право ТВ», які у випадку їх наявності у неї станом на 2015 рік мали би бути відображені у декларації. 

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - невідповідність майна сім’ї кандидата задекларованим доходам, зв’язки з політичними фігурами, які здійснювали негативний вплив на судову систему,  недекларування корпоративних прав членів сім’ї кандидата.

 

 

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу