Суржок Анатолій Васильович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  59,25 балів

Результати практичного завдання - 53 бали

Загальний результат іспиту - 112,25 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1983 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Статки

У декларації за 2015 рік вказано, що у судді Суржка А.В. перебуває на праві користування земельна ділянка загальною площею 3600 кв.м, право на яку набуто 21.11.2002 року. У той же час у деклараціях за 2013 та 2014 роки інформація про вказану земельну ділянку відсутня.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки донька судді (Суржок-Саламаха Анна Анатоліївна) є суддею Володарського районного суду Донецької області. При цьому кар’єру вона починала у якості помічника судді з 2008 року у судах Вінницької області (Замостянський районний суд м. Вінниці, Вінницький міський суд, Апеляційний суд Вінницької області). Окрім того, чоловік доньки також працює суддею у Тульчинському районному суді Вінницької області. За збігом обставин Суржок А.В. був обраний суддею Вінницького обласного суду (потім – Апеляційний суд Вінницької області) 19 червня 1997 року і працював там до моменту обрання до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу