Стрижевська Анжела Анатоліївна

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування - 54 бали

Результати практичного завдання - 90 балів

Загальний результат іспиту -  144 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  485 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду 

З липня 2016 працює заступником Генерального прокурора. За сумісництвом працює на юридичному ф-ті КНУ ім. Тараса Шевченка.

У 2002 році була призначена на посаду судді Печерського районного суду м. Києва. У 2006 була переведена до Апеляційного суду м. Києва. У зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено, у 2010 році Анжелу Анатоліївну було звільнено указом Віктора Януковича. З 2011 по 2016 рікбула науковим консультантом у ВСУ.

Досьє кандидата.

Участь у резонансних справах

Згідно з інформацією “Українська правда”, А. Стрижевська на посаді судді виносила  ухвалу про продовження тримання під вартою Бориса Колесникова.

Портал “Цензор.нет” також нагадує, що у 2006 році проти Стрижевської було відкрито кримінальну справу за підозрою у фальсифікації судового рішення про закриття кримінальної справи проти працівників СБУ, які нібито знищили матеріали оперативно-розшукової справи про діяльність російського бізнесмена Семена Могилевича.

Зв’язки

 Була помічником депутата Омельченка Г.О. (Виборчий блок Юлії Тимошенко). Заінформацією веб-сайту “Цензор.нет” у 2006  А. Стрижевська була рекомендована на посаду судді КСУ від БЮТ.

Статки

Згідно з декларацією про доходи за 2015 рік отримала позику у розмірі 2 млн. грн від гр. Сагач М.І.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - невідповідність стилю життя та майна займаній посаді, конфлікт інтересів, службова недбалість.

 

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу