Станік Сергій Романович

ВИБУВ З КОНКУРСУ 

за власним бажанням

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  62,25 балів

Результати практичного завдання - 76 балів

Загальний результат іспиту - 138,25 балів

Кандидат на посаду судді касаційного господарського суду в складі Верховного Суду

Працює суддею з 2004 року, на посаді судді Київського апеляційного господарського суду з 2013 року.

Досьє кандидата.

Зв’язки

За інформацією веб-сайту «Українська правда» Сергій Станік, є сином одіозної судді Сюзанни Станік. На веб-сайті «Українська правда» повідомлялося, що Сюзанна Станік була доповідачем у справі про визнання неконституційним указу Президента України В. Ющенка про дострокові вибори народних депутатів України. Крім того, за даними веб-сайту «Інформаційне агентство «УНІАН» Сюзанна Станік була фігуранткою скандалу щодо наявності в неї великої кількості нерухомості.

Статки

Відповідно до декларації за 2015 рік у власності судді Станіка С.Р. знаходиться квартира у м. Києві площею 195,6 кв.м, два машиномісця , земельна ділянка у Києво-Святошинському районі, ікона, твори мистецтва та годинник фірми «Perrelet».

За даними веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, під час проходження кваліфікаційного оцінювання суддею Станіком С.Р. у членів колегії виникли запитання до автомобілів, якими він може користуватися до 2021 року згідно з довіреностями та які належать фірмі його матері Сюзанни Станік. Також увагу колегії привернули його систематичні поїздки до Німеччини: за останні чотири роки суддя Станік С.Р. їздив до цієї країни 47 разів. На веб-сайті «Судебно-юридическая газета» уточнюється, що у судді Станіка С.Р. є три автомобілі за дорученням від фірми матері Станік Сюзанни, зокрема, Mercedes S класу. Виразно пояснити що-небудь про автомобілі суддя Станік С.Р. не зміг, лише зазначив, що він користується одним автомобілем, хоча у декларації за 2015 рік право користування не задекларовано за жодним.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина негативного висновку - некоректне та неповне внесення інформації в декларації, приховування майна.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу