Сотніков Сергій Вікторович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 45 балів

Кандидат на посаду судді касаційного господарського суду в складі Верховного Суду

Почав працювати суддею у 1995 році, а на посаді судді Київського апеляційного господарського суду з 2002 року.

Статки

Згідно з декларацією за 2015 рік, серед іншого майна, у власності судді Сотнікова С.В. перебуває елінг у м. Алушта Автономної республіки Крим площею 116,6 кв. м вартістю 500 тис. грн. Син судді – Сотніков Гліб Сергійович володіє земельною ділянкою в Обухівському районі Київської області площею 1 га, а також він – єдиний учасник компанії ГАЛ АДАМАНТ ГРУП, проте доходів з її діяльності не отримував. Також у спільній власності дітей судді, Сотнікової Ксенії Сергіївни та Сотнікова Гліба Сергійовича, знаходиться квартира у місті Києві площею 163,4 кв. м вартістю 1,8 млн. грн, а також будинок у Обухівському районі Київської області площею 455,5 кв. м, що не введений в експлуатацію.

Наявні неточності між декларацією за 2014 рік та декларацією за 2015 рік, що подавалися суддею Сотніковим С.В. Так у 2014 році члени сім`ї судді Сотнікова С.В. володіли житловим будинком площею 375 кв.м., а у 2015 році такий будинок у власності членів сім`ї судді відсутній. Про доходи від продажу нерухомого майна членами сім`ї судді у декларації за 2014 рік та декларації за 2015 рік не зазначено.

Додатково

За інформацією веб-сайту «Судебно-юридическая газета» під час проходження суддею Сотніковим С.В. первинного кваліфікаційного оцінювання саме його статки викликали найбільше запитань у Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Згідно з декларацією за 2014 рік та декларацією за 2015 рік, що подавалися суддею Сотніковим С.В., його син Сотніков Гліб Сергійович в 2014 та 2015 роках навчався та отримував стипендію в Російському Університеті Дружби Народів.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу