Смокович Михайло Іванович

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування – 85,5 балів

Результати практичного завдання  54,5 балів

Загальний результат іспиту – 140 балів

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання – 701 бал

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2003 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Суддя Смокович М.І. був у колегії суддів, яка прийняла рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Власенка С.В. у 2013 році через те, що останній був учасником сторони захисту Тимошенко Ю.В. у кримінальній справі з приводу незаконних діях при підписанні газових угод.

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Смокович М.І. був головуючим у складі колегії суддів, які 02 лютого 2016 року визнали незаконним та скасували рішення Вищої ради юстиції «Про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Цибри Нелі Валентинівни з посади за порушення присяги». За даними Громадського радіо суддя Цибра Н.В. ухвалювала безпідставні рішення про арешт активістів черкаського Євромайдану.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки дружина (Смокович Ю.П.) працювала начальником відділу забезпечення державного обвинувачення в регіонах у Генеральній прокуратурі України, сестра (Смокович В.І.) – суддею Волинського окружного адміністративного суду, племінник (Смокович М.В.) – суддею Оріхівського районного суду Запорізької області, двоюрідний брат дружини (Гапончук В.В.) – суддею Апеляційного суд Волинського області та ще 5 родичів – депутатами місцевих рад у Волинській області.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - утвердження кругової поруки в суддівському корпусі, несприяння розслідуванню кримінального провадження у справі щодо незаконного втручання у автоматизовану систему розподілу справ у ВАСУ.

 

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу